Zapraszamy na weekend otwarcia! 12-13 kwietnia!

SONY DSC

Już 12 kwietnia rozpocznie swą działalność Rogalowe Muzuem Pozania! Zapraszamy na pokazy na żywo o poznańskich tradycjach. Są jeszcze miejsca na niedzielę! – dostępne przed pokazami na miejscu lub na telefon).

Z okazji otwarcia, zarówno w sobotę jak i w niedzielę będziemy gratisowo częstować Poznaniaków i turystów świeżymi Rogalami Świętomarcińskimi z cukierni Fawor. Degustacja odbywa się na Starym Rynku, przed Ratuszem (czyli pod oknami Muzeum) od ok. 11.30 do 15.00. Zapraszamy wszystkich świętować otwarcie nowej poznańskiej atrakcji!

Atrakcja skierowana jest do Pozaniaków i turystów, do rodzin i jednostek, do  szkół i przedszkoli, do firm i instytucji, do Polaków i obcokajowców. Słowem do wszystkich, którzy chcą lepiej poznać Poznań i jego niezwykłe tradycje. W swobodnej i kameralnej atmosferze pokazów na żywo. Zapraszamy!

• Anna Ś. ,

Dzień dobry w kolejnym dniu wiosny!

Mam takie zapytanie: Czy muzeum będzie otwarte 1-ego i 2-ego maja?

Pozdrawiam ciepło i życzę pierwszych sukcesów w kwietniu 🙂

Ania

• administrator ,

Witamy, tak Muzeum otwarte będzie w cały weekend majowy – zapraszamy!

• polub nas na: