Pokazy plenerowe 15 i 16 maja!

W majowe weekend 15-16 maja będziemy prowadzić pokazy w atrakcyjnej i bezpiecznej formie spektakli plenerowych na dziedzińcu Rogalowego Muzeum. Zapraszamy na nie szczególnie serdecznie, gdyż będzie to pierwsza i być może niepowtarzalna możliwość (przedstawień pod chmurką) – z pewnością będą miały wyjątkowy charakter.

Pokazy będą odbywać się o standardowych godzinach – w sobotę i niedzielę tj. o godz. 11:00, 12:30, 14.00, 15:30, a w soboty dodatkowo o godz. 17:00. Pokazy są biletowane, zgodnie cennikiem. Ze względu na to, że nie możemy jeszcze udostępnić wnętrz muzeum, pokaz o 11:00 będzie pokazem rogalowym bez oglądania koziołków (zakończy się tak by zdążyć obejrzeć je z płyty rynku), stąd opłata będzie jak za pokaz rogalowy.

W te dni pokazy będą odbywać się jedynie w języku polskim (bo odbywa się tylko jeden pokaz naraz), na pokazy po angielsku zapraszamy w weekendy od 29.05 na 14:00.

Także ze względu na to, że odbywać się będzie tylko jeden pokaz w danym czasie, pokazy na wyłączność oraz prywatne można zarezerwować jedynie na godz. 9.45 w sobotę lub niedzielę (tu minimalny koszt 500 zł / pokaz)

W przypadku pokazów plenerowych zastrzegamy możliwość odwołania pokazu w przypadku niesprzyjającej pogody (opady deszczu) lub w przypadku zmian w obostrzeniach. W takiej sytuacji będziemy informować wszystkie osoby, które poczyniły rezerwację.

Jednocześnie zapowiadamy, że od 21 maja Rogalowe Muzeum powinno (czekamy na stosowne rozporządzenie) powrócić do normalnego trybu pracy (7 dni w tygodniu) oraz pokazów prowadzonych na salach, przy zachowaniu odpowiednich limitów i wymogów sanitarnych.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO REZERWOWANIA MIEJSC!

  • polub nas na: