Bilety

Godziny pokazów

UWAGA Rogalowe Muzeum będzie nieczynne od 23 grudnia do 01 stycznia (przerwa świąteczna i konserwacyjna). Zapraszamy od 2 stycznia!

8:50*, 9:30*, 10:00*, 10:45* – *pokazy rogalowe dostępne dla grup pow. 15 os. (tylko na rezerwacje).

11:10 – pokaz rogalowo-koziołkowy

12:30 – pokaz rogalowy

13:45  - pokaz rogalowy oraz pokaz rogalowy po angielsku**

15:00 –  pokaz rogalowy

Późniejsze godziny (np. wieczorne)  - dla firm oraz dużych grup wg oddzielnego cennika – zapytaj.

**w soboty i niedziele (przez cały rok), codziennie (lipiec-sierpień) oraz codziennie oprócz poniedziałków (wrzesień)

Prosimy przyjść 10 minut przed pokazem.

W lipcu i sierpniu Muzeum czynne jest 7 dni w tygodniu. W pozostałych miesiącach Muzeum jest nieczynne w poniedziałki oraz w wybrane dni w ciągu roku (informacja w sekcji wydarzenia na stronie głównej).  Duże grupy i firmy mogą kontaktować się w sprawie pozostałych poniedziałków.

UWAGA GRUPY PRZEDSZKOLNE oraz KLASY 1 Szkoły Podstawowej! Zajęcia grupowe dla najmłodszych dzieci prowadzone są domyślnie w trybie warsztatowym, gdzie każda para dzieci robi swojego rogala w specjalnie przystosowanej sali. Jednocześnie w warsztatach może brać udział do 50 osób. Program dostosowany jest dla osób od 4 roku życia (tzn. nie przyjmujemy rezerwacji grupowych poniżej tego wieku).

NOWOŚĆ dla dzieci w wieku 5-10 lat! Od stycznia 2019 zapraszamy także nowe warsztaty artystyczno-edukacyjne  „Widokówka z Poznania”, w trakcie których dzieci wykonują własną pocztówkę z ratuszem i koziołkami techniką sypanych piasków. Więcej informacji: widokowkapoznan.pl

Muzeum jednocześnie jest w stanie przyjąć ok. 50-60 osób.  O kolejności wejścia decyduje posiadanie potwierdzonej rezerwacji, a następnie kolejność przybycia.  Bilety kupuje się bezpośrednio przed pokazem w Muzeum. Płatność gotówką lub kartą (m.in. Visa, Mastercard). Prosimy czekać na dole przed pokazem na obsługę lub wejść 10 minut przed rozpoczęciem pokazu. Aby mieć pewność można zarezerwować bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj tutaj.

Zastrzegamy sobie możliwość nieprzeprowadzenia pokazu poniżej 5 osób oraz łączenia grup na sali w ramach dostępnych miejsc. Muzeum jest nieczynne w poniedziałki (duże grupy mogą kontaktować się w sprawie poniedziałków) oraz w wybrane dni w ciągu roku (informacja w sekcji wydarzenia na stronie głównej).

Cennik

Cennik 2018

Pokazy rogalowe Pokazy rogalowo-koziołkowe
Ulgowy

dzieci, studenci do 25 r.ż,  emeryci, niepełnosprawni

16 zł /os. 19 zł /os.
Normalny 18 zł / os. 21 zł /os.
Rodzinny

2 dorosłych + 2 lub więcej dzieci

 16 zł / os.  19 zł / os.
Warsztaty dla małych dzieci

przedszkola i klasy 1 SzP

 18 zł / os.

(min. 15 biletów)

 21 zł / os.

(min. 30 biletów)

Pokazy ogólnodostępne po angielsku 18 zł / os. -
Pokazy zamawiane w jęz. obcym

(min. 25 biletów)

20 zł / os (do 24 r.ż.)

24 zł – pozostali

25 zł / os (do 24 r.ż.)

29 zł / os – pozostali

Pokazy na wyłączność po godzinach

spotkania firmowe, konferencje itp.

do wyceny

(prośba o kontakt)

do wyceny

(prośba o kontakt)

Dzieci poniżej 3 r.ż. – wstęp bezpłatny (nie dotyczy grup dzieci). Ceny zawierają degustację Rogali Świętomarcińskich. W przypadku grup od 15 os,:  1 opiekun na każde rozpoczęte 10 uczestników  - gratis. 

Lokalizacja

mapka

Prosimy o oczekiwanie na pokaz na dziedzińcu, (obsługa wprowadzi Państwa, kiedy skończy się poprzedni pokaz) lub wejście na górę 10 min przed pokazem.

Udogodnienia

Dwie sale pokazowe Rogalowego Muzeum są klimatyzowane. Na miejscu można kupić Rogale Świętomarcińskie na wynos i w pamiątkowych opakowaniach oraz inne pamiątki. Zabytkowa klatka schodowa kamienicy nie jest jeszcze przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, jednak obsługa pomaga w takich sytuacjach. Prosimy też o nieplanowanie korzystania z toalety przez grupy – nie ma takiej możliwości czasowej.

Rezerwacje

Zazwyczaj na pokazach są wolne miejsca, ale aby mieć pewność, najlepiej zarezerwować bilety – rezerwując on-line lub telefonicznie pod numerem: +48 690 077 800 (czynny wt-niedz). Staramy się oddzwonić lub odpisać maksymalnie w przeciągu dnia roboczego. Rezerwacja  jest ważna w przypadku stawienia się 10 minut przed pokazem (o ile nie podano innej informacji).

Język pokazu

Pokazy otwarte odbywają się w języku polskim (z elementami gwary poznańskiej).

O 13.45 odbywają się również otwarte pokazy po angielsku – w lipcu i sierpniu codziennie, we wrześniu codziennie oprócz poniedziałków, a od października do czerwca w soboty, niedziele i niektóre święta.

Grupy mogą zamawiać pokazy  w języku obcym  (po angielsku, niemiecku lub francusku)  w pozostałych godzinach.  Minimalna płatność za pokazy tłumaczone jest za 25 osób wg cennika pokazów tłumaczonych. W przypadku innych wersji językowych również prosimy o kontakt.

Regulamin Muzeum

Opiekunowie grup i uczestnicy pokazów zobowiązują się do wypełniania zaleceń obsługi wynikających z norm bezpieczeństwa, ochrony zabytków i mienia oraz współprzebywania w grupie (wyłączenie telefonów, nieprzeszadzkadzanie innym itp.). Na terenie Muzeum działa monitoring video. W razie potrzeby opiekunowie grup proszeni są o aktywną pomoc w utrzymaniu porządku. Za nieletnich odpowiadają opiekunowie. Muzeum zastrzega sobie prawo do wykonywania i wykorzystywania zdjęć z pokazów w celach promocyjnych. Dziękujemy za odpowiedzialne zachowanie. W wyjątkowych sytuacjach Muzeum zastrzega sobie prawo odwołania lub przesunięcia pokazu na inny dzień.

  • polub nas na: