Bilety

Godziny pokazów

Uwaga: w lipcu i w sierpniu Muzeum czynne codziennie (również w poniedziałki).

8:50*, 9:30*, 10:00*, 10:45* – *pokazy rogalowe dostępne dla grup pow. 15 os. (tylko na rezerwacje).

11:10 – pokaz rogalowo-koziołkowy

12:30 – pokaz rogalowy

13:45  - pokaz rogalowy (z tłumaczeniem na ang**)

15:00 –  pokaz rogalowy

Późniejsze godziny (np. wieczorne)  - dla firm oraz dużych grup wg oddzielnego cennika – zapytaj.

**w soboty i niedziele (przez cały rok) oraz codziennie (lipiec-sierpień)

Prosimy przyjść 10 minut przed pokazem.

W lipcu i sierpniu Muzeum czynne jest 7 dni w tygodniu. W pozostałych miesiącach Muzeum jest nieczynne w poniedziałki oraz w wybrane dni w ciągu roku (informacja w sekcji wydarzenia na stronie głównej).  Duże grupy i firmy mogą kontaktować się w sprawie pozostałych poniedziałków.

UWAGA PRZEDSZKOLA! Pokazy dla przedszkolaków prowadzone są w trybie warsztatowym w specjalnie przystosowanej sali o godz. 9:30, 10:45, 12:30 itd. Ponieważ sala ta nie ma widoku na koziołki, w grę wchodzą jedynie pokazy (warsztaty) rogalowe, a koziołki grupy mogą obejrzeć na własną rękę z płyty Rynku przed lub po pokazie.

Zakup biletów i wstęp

Muzeum jednocześnie jest w stanie przyjąć ok. 50 osób. Program wizyty dostosowany jest dla osób od 4 roku życia (tzn. nie przyjmujemy rezerwacji grupowych poniżej tego wieku).

O kolejności wejścia decyduje posiadanie potwierdzonej rezerwacji, a następnie kolejność przybycia.  Bilety kupuje się bezpośrednio przed pokazem w Muzeum. Płatność tylko gotówką. Prosimy czekać na dole przed pokazem na obsługę lub wejść 10 minut przed rozpoczęciem pokazu. Aby mieć pewność można zarezerwować bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj tutaj.

Zastrzegamy sobie możliwość nieprzeprowadzenia pokazu poniżej 5 osób. Muzeum jest nieczynne w poniedziałki (duże grupy mogą kontaktować się w sprawie poniedziałków) oraz w wybrane dni w ciągu roku (informacja w sekcji wydarzenia na stronie głównej).

Cennik

Cennik 2018

Pokazy rogalowe Pokazy rogalowo-koziołkowe
Ulgowy

dzieci, studenci do 25 r.ż,  emeryci, niepełnosprawni

16 zł /os. 19 zł /os.
Normalny 18 zł / os. 21 zł /os.
Rodzinny

2 dorosłych + 2 lub więcej dzieci

 16 zł / os.  19 zł / os.
Warsztaty dla małych dzieci

przedszkola i klasy 1-2 SzP

 18 zł / os.

(min. 15 biletów)

 21 zł / os.

(min. 30 biletów)

Pokazy ogólnodostępne po angielsku 18 zł / os. -
Pokazy zamawiane w jęz. obcym

(min. 25 biletów)

20 zł / os (do 24 r.ż.)

24 zł – pozostali

25 zł / os (do 24 r.ż.)

29 zł / os – pozostali

Pokazy na wyłączność po godzinach

spotkania firmowe, konferencje itp.

do wyceny

(prośba o kontakt)

do wyceny

(prośba o kontakt)

Dzieci poniżej 3 r.ż. – wstęp bezpłatny (nie dotyczy grup dzieci). Ceny zawierają degustację Rogali Świętomarcińskich. W przypadku grup od 15 os,:  1 opiekun na każde rozpoczęte 10 uczestników  - gratis. 

Lokalizacja

mapka

Prosimy o oczekiwanie na pokaz na dziedzińcu, (obsługa wprowadzi Państwa, kiedy skończy się poprzedni pokaz) lub wejście na górę 10 min przed pokazem.

Udogodnienia

Na miejscu można kupić Rogale Świętomarcińskie na wynos i w pamiątkowych opakowaniach oraz inne pamiątki. Zabytkowa klatka schodowa kamienicy nie jest jeszcze przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, jednak obsługa pomaga w takich sytuacjach. Prosimy też o nieplanowanie korzystania z toalety przez grupy – nie ma takiej możliwości czasowej.

Rezerwacje

Zazwyczaj na pokazach są wolne miejsca, ale aby mieć pewność, najlepiej zarezerwować bilety – rezerwując on-line lub telefonicznie pod numerem: +48 690 077 800 (czynny wt-niedz). Staramy się oddzwonić lub odpisać maksymalnie w przeciągu dnia roboczego. Rezerwacja  jest ważna w przypadku stawienia się 10 minut przed pokazem (o ile nie podano innej informacji).

Język pokazu

Pokazy odbywają się w języku polskim (z elementami gwary poznańskiej), a w przypadku pokazów w soboty i niedziele oraz w sezonie letnim o godz. 13.45 po polsku i po angielsku (jeśli na sali znajdują się także obcokrajowcy).

Grupy mogą zamawiać pokazy  w języku obcym  (po angielsku, niemiecku lub francusku)  lub dwujęzyczne (po polsku z językiem obcym) w pozostałych godzinach.  Minimalna płatność za pokazy tłumaczone jest za 25 osób wg cennika pokazów tłumaczonych. W przypadku innych wersji językowych również prosimy o kontakt.

Regulamin Muzeum

Opiekunowie grup i uczestnicy pokazów zobowiązują się do wypełniania zaleceń obsługi wynikających z norm bezpieczeństwa, ochrony zabytków i mienia oraz współprzebywania w grupie (wyłączenie telefonów, nieprzeszadzkadzanie innym itp.). W razie potrzeby opiekunowie grup proszeni są o aktywną pomoc w utrzymaniu porządku. Za nieletnich odpowiadają opiekunowie. Muzeum zastrzega sobie prawo do wykonywania i wykorzystywania zdjęć z pokazów w celach promocyjnych. Dziękujemy za odpowiedzialne zachowanie. W wyjątkowych sytuacjach Muzeum zastrzega sobie prawo odwołania lub przesunięcia pokazu na inny dzień.

  • polub nas na: